Advertorial

A

Najnovšia generácia inovatívnych okuliarov na predpis so samonastavovacím odstupňovaním

Tieto fantastické okuliare vyrobené renomovaným milánskym optikom sú vybavené výnimočnou technológiou: vďaka samonastavovaciemu mechanizmu umožňujú zvoliť si stupňovanie, ktoré potrebujete na optimálne zlepšenie videnia do blízka a do diaľky, bez toho aby ste museli zakaždým meniť okuliare.

Tieto okuliare sú vyrobené podľa najvyšších štandardov materiálov a sú vybavené inovatívnou a exkluzívnou technológiou, ktorá zaručuje spoľahlivý a certifikovaný produkt.

Revolučné samonastavovacie okuliare sú v špeciálnej akcii na mesiac prevencie zraku len za 29€ namiesto 129€ len pri prvej zásobe 1 000 kusov.

⚠️ Samonastavovacie okuliare s rámom, krabičkou a záručným listom dostanete v ponuke za 29€ namiesto 129€ + záruka náhodného poškodenia!

Italijanska očala, ki postajajo priljubljena po vsem svetu

V zadnjih tednih so bili zelo uspešni. Zakaj?

Preprosto, saj rešujejo osnovno težavo uporabnikov očal.

Zaradi kratkovidnosti in astigmatizma ne vidite dobro od blizu in morate za branje nalepk, gledanje televizije in uporabo mobilnega telefona uporabljati druga očala? Bi radi imeli JEDEN sistem za branje, ki bi VEDNO ustrezal vsemu, kar morate početi, brati ali pisati?

Vrhunski sistem za branje, ki prvič v zgodovini vključuje samodejne leče, ki se prilagodijo vsem stopnjam, ki jih potrebujete!

Zahvaljujoč tehnologiji Flex Focus Optics ima vsaka leča v sebi celo vrsto različnih gradacij (od 0,5 do 4,75) in vaše oko, ki gleda skozi njo, ima idealno gradacijo.

Toda kako je to mogoče? To je mogoče, ker se leča samodejno izostri na predmet, ki ga gledate.

So unisex in zato primerne tako za moške kot za ženske!

Sú vyrobené z ľahkých a zároveň extrémne odolných materiálov: táto vlastnosť robí tieto okuliare veľmi ľahkými, ale zároveň aj odolnými voči najhorším pádom alebo nárazom.

Za nakup očal ne potrebujete recepta! – Specialistični recept ni potreben, saj so univerzalna in primerna za vse težave z vidom!

Tukaj so vse značilnosti:

⚠️ Samonastavovacie okuliare s rámom, krabičkou a záručným listom dostanete v ponuke za 29€ namiesto 129€ + záruka náhodného poškodenia!

Hlavné výhody

Vyrobené z titánu a uhlíkových vlákien

Vďaka čistému titánu a uhlíkovým vláknam sú okuliare prakticky nezničiteľné.

Nastavenie odstupňovania

Vďaka inovatívnej technológii sa automaticky prispôsobujú odstupňovaniu od 0,5 do 4.

Najnovšia generácia šošoviek proti poškriabaniu

Vďaka tvrdenej povrchovej úprave sú šošovky odolné voči všetkým nárazom a dokonca aj voči poškriabaniu.

Zdravotnícke zariadenie

Ide o zdravotnícku pomôcku, čo znamená výrobok používaný na diagnostické a/alebo terapeutické účely, ktorého bezpečnosť a účinnosť bola preukázaná klinickými štúdiami.

Úspory

Poskytujú výraznú úsporu nákladov tým, že kombinujú všetko, čo potrebujete pre svoj zrak, v jednom páre okuliarov.

Zlepšuje koncentráciu

Zlepšujú koncentráciu, takže dobre vidíte bez namáhania očí.

⚠️ Samonastavovacie okuliare s rámom, krabičkou a záručným listom dostanete v ponuke za 29€ namiesto 129€ + záruka náhodného poškodenia!

Ako ich teraz získať?

Len ak si objednáte dnes, môžete získať revolučné okuliare s najnovšou generáciou šošoviek len za 29€ namiesto 129€.

Cena zahŕňa:

  • Okuliare so šošovkami s technológiou automatického zaostrovania novej generácie

⚠️ Samonastavovacie okuliare s rámom, krabičkou a záručným listom dostanete v ponuke za 29€ namiesto 129€ + záruka náhodného poškodenia!

Vyplňte prosím objednávkový formulár nižšie

Zavoláme vám a potvrdíme vašu objednávku

Vaša objednávka bude odoslaná do 48 hodín

Bezpečná platba pri dodaní

Rezervujte si teraz a ušetrite 100€

Okuliare s automatickým zaostrovaním šošoviek s puzdrom - rámom a zárukou za 29€ namiesto 129€

🟠 Obmedzená dostupnosť

Upozornenie: Tento produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu alebo prevenciu akýchkoľvek ochorení. Výsledky sa môžu líšiť/výsledky nemusia byť typické. Tieto informácie nepredstavujú lekárske poradenstvo a ako také by sa nemali považovať za spoľahlivé. Pred zmenou pravidelného liečebného režimu sa poraďte so svojím lekárom.

Vieme, že nakupovanie online sa mnohým ľuďom môže zdať riskantné, ale pamätajte, že u nás žiadne riziko nehrozí. Ak nebudete s našimi výrobkami spokojní, nebojte sa, urobíme všetko pre to, aby ste boli spokojní. Sme spoločnosť zameraná na zákazníka a jeho želania. Vaše údaje budú spracované v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov. Táto webová lokalita používa súbory cookie. Jej návštevou vyjadrujete súhlas s týmito zásadami.

Kontakt | Zásady ochrany osobných údajov