Advertorial

A

Nejnovější generace inovativních brýlí na předpis se samočinným nastavením stupnice

Tyto fantastické brýle vyrobené renomovanou optikou v Miláně mají výjimečnou technologii: díky samonastavovacímu mechanismu, kterým jsou vybaveny, umožňují zvolit si odstupňování, které potřebujete k optimálnímu zlepšení vidění na blízko i na dálku, aniž byste museli pokaždé měnit brýle.

Tyto brýle jsou vyráběny výhradně v Itálii podle nejvyšších materiálových standardů a jsou vybaveny inovativní a exkluzivní technologií, která zaručuje spolehlivý a certifikovaný italský výrobek.

Revoluční samonastavovací brýle jsou ve speciální akci jen za 895 CZK namísto 1.790 CZK pouze za první sklad tisíc kusů.

⚠️ Samonastavovací brýle s obroučkou, krabičkou a záručním listem získáte v nabídce za 895 CZK místo 1.790 CZK + Záruka náhodného poškození

Italské brýle, které se stávají oblíbenými po celém světě

V posledních týdnech zaznamenaly velký úspěch. Proč?

Jednoduše, řeší základní problém nositelů brýlí.

Váš problém s krátkozrakostí a astigmatismem vám neumožňuje vidět dobře na blízko a na čtení etiket, sledování televize a používání mobilního telefonu musíte používat jiné brýle? Chtěli byste mít JEDINÝ systém na čtení, který by VŽDY vyhovoval všemu, co musíte dělat, číst nebo psát?

Dokonalý systém na čtení, který vůbec poprvé obsahuje automatické čočky, které se přizpůsobí všem stupňům, které potřebujete!

Díky technologii Flex Focus Optics má každá čočka v sobě celou řadu různých stupňů (od 0,5 do 4) a vaše oko, které se přes ni dívá, má ideální stupeň.

Jak je to ale možné? Je to proto, že čočka automaticky zaostřuje na objekt, na který se díváte.

Jsou unisexové, a proto jsou vhodné pro muže i ženy!

Jsou vyrobeny ze směsi titanu a uhlíkových vláken, což je lehký, ale zároveň velmi odolný materiál: díky této vlastnosti jsou tyto brýle velmi lehké, ale zároveň odolné i vůči nejtvrdším pádům nebo nárazům.

K jejich pořízení není potřeba žádný předpis! – Není potřeba žádný odborný předpis, jsou univerzální a vhodné pro každý problém se zrakem!

Zde jsou všechny jejich vlastnosti:

⚠️ Samonastavovací brýle s obroučkou, krabičkou a záručním listem získáte v nabídce za 895 CZK místo 1.790 CZK + Záruka náhodného poškození

Hlavní výhody:

Vyrobeno z titanu a uhlíkových vláken

Díky konstrukci z čistého titanu a uhlíkových vláken jsou brýle prakticky nezničitelné.

Úprava odstupňování

Díky inovativní technologii automaticky nastavují odstupňování od 0,5 do 4.

Nejnovější generace čoček proti poškrábání

Díky tvrzené povrchové úpravě jsou čočky odolné proti všem nárazům a dokonce i proti poškrábání.

Zdravotnické zařízení

Jedná se o zdravotnický prostředek, což znamená výrobek používaný k diagnostickým a/nebo terapeutickým účelům, jehož bezpečnost a účinnost byla prokázána klinickými studiemi.

Úspora

Zaručují značnou úsporu nákladů, protože kombinují vše, co potřebujete pro svůj zrak, v jedněch brýlích.

Zlepšuje koncentraci

Zlepšují soustředění tím, že umožňují dobře vidět bez namáhání očí.

⚠️ Samonastavovací brýle s obroučkou, krabičkou a záručním listem získáte v nabídce za 895 CZK místo 1.790 CZK + Záruka náhodného poškození

Jak je nyní získat?

Pouze pokud si je objednáte ještě dnes, můžete získat revoluční brýle s čočkami nejnovější generace za pouhých 895 CZK namísto 1790 CZK.

V ceně získáte:

  • Brýle s čočkami s technologií automatického zaostřování nové generace.
  • Krabičku a obroučku Záruční list
  • 10denní záruka vrácení peněz
  • 2letá záruka

⚠️ Samonastavovací brýle s obroučkou, krabičkou a záručním listem získáte v nabídce za 895 CZK místo 1.790 CZK + Záruka náhodného poškození

Vyplňte níže uvedený objednávkový formulář

Zavoláme vám a potvrdíme objednávku

Vaši objednávku odešleme do 48 hodin

Platíte bezpečně při dodání

Rezervujte nyní a ušetřete 895 CZK

Brýle s autofokusovými čočkami s pouzdrem - obroučkou a zárukou za 895 CZK místo 1790 CZK

🟠 Omezená dostupnost

Upozornění: Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli nemoci. Výsledky se mohou lišit / výsledky nemusí být typické. Tyto informace nepředstavují lékařskou radu a jako takové by se na ně nemělo spoléhat. Před změnou pravidelného léčebného režimu se poraďte se svým lékařem.

Víme, že nákup online se může mnohým zdát riskantní, ale vězte, že u nás žádné riziko nehrozí. Pokud nejste s našimi produkty spokojeni, nebojte se, uděláme vše pro to, abyste byli spokojeni. Jsme společnost zaměřená na zákazníka a jeho přání. Vaše údaje budou zpracovány v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Tato stránka používá soubory cookie. Jeho návštěvou souhlasíte s těmito zásadami.

Kontakt | Zásady ochrany osobních údajů